DiP Polska. Ogrodzenia tymczasowe i budowlane.

News

Ogrodzenia Budowlane

DIP POLSKA UCZESTNICZY W UNIKATOWYM PRZEDSIĘWZIĘCIU PRZEKOPU MIERZEI WIŚLANEJ!

Kanał żeglugowy przechodzący przez Mierzeję Wiślaną był jednym z najczęściej komentowanych planowanych wydarzeń gospodarczych w Polsce w 2019 roku. Przekop wchodzi w kolejny etap. Pod koniec października zakończyła się wycinka drzew w związku z jego przygotowaniem. Objęła ona około 25 hektarów, tj. około 0,5 procent obszaru leśnego na Mierzei Wiślanej. Zarówno teren leśny jak i poszczególne fragmenty Mierzei Wiślanej zabezpieczone będą przez DiP Polska. Aktualnie prace polegają na wytaczaniu granic terenu budowy oraz parku maszynowego. Panele Pełne Alucynk doskonale sprawdzają się w tego typu ciężkich warunkach atmosferycznych oraz długoterminowej budowie.


 

Wykonawcą inwestycji zostało polsko-belgijskie konsorcjum, natomiast Inwestorem jest Urząd Morski w Gdyni. Projekt obejmuję budowę portu osłonowego od strony Zatoki Gdańskiej, budowę kanału żeglugowego ze śluzą i konstrukcją zamknięć wraz ze stanowiskami oczekiwania od strony Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego, nowy układ drogowy z ruchomymi stalowymi mostami o pionowej osi obrotu, które umożliwiać będą przejazd nad kanałem przed śluzą i za śluzą; budowę sztucznej wyspy zlokalizowanej na Zalewie Wiślanym. Kanał żeglugowy ma mieć 1 km długości i 5 metrów głębokości. Docelowo ma umożliwić wpływanie do portu w Elblągu jednostek o zanurzeniu do 4 metrów, długości do 100 metrów oraz do 20 metrów szerokości. Budowa kanału na Mierzei Wiślanej ma zakończyć się w 2022 r.

 

Poniżej przedstawiamy plan budowy kanału żeglugi wraz z pierwszymi zdjęciami z placu budowy.

mierzeja wislana projekt przekopu DiP Polska

 

  

 

 

redbull konkurs lotów dip polska
Ogrodzenia Budowlane

RedBull Konkurs Lotów 2019

W 2019 roku w Gdyni po czterech latach przerwy podziwiać mogliśmy wielkie widowisko pokazowe jakim jest Konkurs Lotów Red Bull. Impreza odbyła się przy skwerze Kościuszki .rozpoczął ją koncert na którym wystąpili między innymi Natalia Nykiel i zespół The Dumplings. Konkurs polegał na zaprojektowaniu oraz własnoręcznemu wykonaniu maszyny, która po wybiciu z 6 metrowej rampy powinna pokonać jak najdłuższy dystans szybując w powietrzu.Ekipy mają dwa miesiące na realizację projektów. Konstrukcja nie może być napędzana żadną siłą mechaniczną tylko siłą ludzkich mięśni. Uczestnicy konkursu oceniani byli przez jury w którego składzie zasiadali: Adam Małysz, Andrzej Bargiel, Kuba Przygoński, Natalia Nykiel, Tomasz Rożek oraz Filip Hajzer. Oceniano długość lotu maszyny, kreatywność zespołu oraz prezentacja  na rampie startowej. W konkursie udział wzięło 40 drużyn więc było co oglądać. Oprócz tego przygotowano inne atrakcje które przyciągnęły wielu widzów. Na niebie podziwiać mogliśmy pokaz akrobacji śmigłowcowej Bolkov BO 105, pokaz akrobacji lotniczej Flying Bulls Aerobaltic Team oraz występy Łukasza Czepieli w samolocie Zviko Edge 540.Wszystkie maszyny lotnicze biorące udział w pokazach napędzane były specjalnym paliwem lotniczym Warter Aviation przyjaznym dla Atmosfery. Szacuje się, że zmagania kreatywnych konstruktorów oglądało ponad 80 tysięcy widzów. Teren wydarzenia zabezpieczała firma DiP ogrodzenia przenośne wykorzystując ponad kilometr ogrodzenia Panel P1 Plus oraz ponad kilometr Panel P7 Plus, jak również 1,5 km bieżącego barierek oddzielających. 

 

 

 

Lotos Aerobaltic 2019
Ogrodzenia Budowlane

Lotos Gdynia Aerobaltic – Pokazy lotnicze

Lotos Gdynia Aerobaltic to największe pokazy lotnicze w Polsce. Program przewidywał łącznie trzy dni widowiska 16.08 i 17.08 na plaży miejskiej oraz 17.08 i 18.08 na lotnisku Gdynia -Kosakowo. Widzowie podziwiać mogli popisy najlepszych pilotów z całej Europy. W pokazach wziął udział ukraiński samolot Su-27 oraz szwedzki Viggen. Indywidualne pokazy zaprezentowali tez Jurgis Kairys i Marysia Muś swoim śmigłowcem Bolkow Bo 105. Po raz pierwszy w Polsce wystąpił także  zespół lotniczy Arctic Eagles. Organizatorzy zadbali również o atrakcje na ziemi . Oprócz pokazów lotniczych można było podziwiać motocykle na terenie Aerocampu ponieważ po raz pierwszy na Aerobaltic odbył sie też zlot motocyklowy.

W strefie Aeroexpo zaprezentowano wystawę samolotów i śmigłowców . Rodziny z dziećmi również mogły liczyć na ciekawe atrakcje w strefach zabawy i edukacji . Tegoroczne widowisko zobaczyło ponad 300 tysięcy osób. Cały obszar pokazów kompleksowo zabezpieczała firma DiP Polska wykorzystując pełny wachlarz swojego asortymentu. Do zabezpieczenie terenu użyto ponad 4 tysięcy metrów bieżących panelu P1 Plus, ponad 1 kilometr panelu P7 Plus oraz również blisko kilometr barierek oddzielających.

 

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony: aerobaltic.pl

Lotos Aerobaltic 2019

Lotos Aerobaltic 2019

 

 

 

wakacyjna trasa dwojki
Ogrodzenia Budowlane

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 – Lato, Muzyka, Zabawa

Wakacyjna trasa Dwójki to coroczne wydarzenie muzyczne które odbywa się w wielu polskich miastach . W tym roku inicjatywa objęła aż 10 miast . Event przyciągnął tłumy ponieważ na scenie wystąpili ulubieńcy muzyki rozrywkowej ostatnich czasów , miedzy innymi Andrzej Piaseczny , Margaret , Roksana Węgiel , Red Lips , Michał Szpak , Afromental , Sarsa, Gromee i wielu innych . Tegoroczny koncert rozpoczął się w Chełmnie 23 czerwca , następnie dotarł do Katowic , Stalowej Woli , Torunia , Łomży, Redy , Zamościa , Rzeszowa, Opola i Gdańska gdzie zakończył trasę 31 sierpnia .

Wstęp na imprezę był wolny a ze względu na zróżnicowany repertuar dopasowany był do wielu gustów muzycznych . Każdy kto lubi dobra zabawę mógł przyjść i dobrze się bawić . DiP Polska Ogrodzenia Przenośne zakończył całą serię kompleksowych zabezpieczeń Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019. Produkty, których używaliśmy: Panel ażurowy P1 Plus, Panel ażurowy P7 Plus, Barierka oddzielająca typ 17, Barierka Policyjna.

 

wakacyjna trasa dwojki dip polska wakacyjna trasa dwojki

dip polska tvp2 

Ogrodzenia Budowlane

IKEA dołącza do grona realizacji DiP Polska

Firmy IKEA nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Maleńka, szwedzka firma sprzedająca produkty z katalogu wysyłkowego, założona przez Ingvara Kamprada w 1943 roku w ciągu kolejnych 70 lat stała się jedną z najbardziej znanych marek w branży wyposażenia domu na świecie. Obecnie na całym świecie są już setki sklepów IKEA, w Polsce możemy korzystać z 11 lokalizacji w 9 miastach.

Tym razem DIP Polska nie zabezpieczał dużej imprezy na otwartym powietrzu. Wsparliśmy dużo mniejszy, ale równie ciekawy projekt. Nasze panele tymczasowe idealnie sprawdziły się do wygrodzenia dużo mniejszego terenu pod stoisko IKEA. W tym celu użyliśmy 45 mb ogrodzenia P2 Plus Ogniowy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej realizacji.

Ogrodzenia Budowlane

GYMKHANA GRID 2019 – 10 Jubileuszowa impreza w Polsce

Za nami światowe finały Gymkhany GRiD 2019! 7 września w Warszawie w największym centrum targowo kongresowym w Polsce – PTAK Warsaw Expo rozegrała się 10 edycja finałów Gymkhany
GRiD. O podium walczyło 64 kierowców, Wśród nich m.in. mistrz sportów samochodowych Petter Solberg. którzy zwyciężyli w kwalifikacjach w Japonii, RPA Norwegii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii oraz Polsce. Na wymagającym technicznie torze w Nadarzynie kierowcy ścigać będą się nie tylko ze sobą, ale także z upływającymi sekundami.

DIP Polska brał udział w zabezpieczeniu całego eventu. Ogromny teren imprezy został otoczony ogrodzeniem ażurowym P1 Plus. Nasi pracownicy dostarczyli 1200 mb ogrodzenia. Zachęcamy do
zapoznania się ze zdjęciami z wydarzenia.

   

 

 

Zdjęcia pochodzą z:

www.monsterenergy.com/events/gymkhana-grid-2019-finals

www.gymkhanagrid.com/news/solberg-sliogeris-and-buck-win-g-ri-d-2019

www.motofaktor.pl

Ogrodzenia Budowlane

Męskie Granie 2019 – Seria koncertów zabezpieczona przez DiP Polska

O Męskim Graniu w Polsce słyszał prawie każdy. Właśnie dobiegła końca dziesiąta edycja kultowej trasy koncertowej Męskiego Grania. Twarzami tegorocznej edycji byli: Katarzyna Nosowska, Bass Astral x Igo, Organek oraz Krzysztof Zalewski, a to tylko kilka najbardziej rozpoznawalnych artystów. Przez blisko 6 tygodni odwiedzono siedem polskich miast, a na koncertach bawiło się łącznie ponad 80 tys. osób!

DiP Polska w tym roku miał okazję zabezpieczać koncerty w 4 miastach. Nasi pracownicy byli obecni w Poznaniu w Cytadeli, następnie w Parku Kolibki w Gdyni, 3 sierpnia we Wrocławiu, na torze Partynice, oraz 17 sierpnia na warszawskim Służewcu. We wszystkich lokalizacjach używaliśmy paneli P1 Plus w ilości 2 000 mb. Poniżej kilka zdjęć z wybranych lokalizacji.

 

meskie granie dip polska meskie granie dip polska  meskie granie dip polska  meskie granie dip polska   meskie granie dip polska

zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.meskiegranie.pl/strefa-fana/#galerie

 

 

Woodstock DiP Polska
Ogrodzenia Budowlane

Pol’and Rock Festival 2019 – Współpraca z DiP Polska

Pol’and Rock Festival 2019 przeszedł do historii. Festiwal muzyczny znany przez wszystkich z lat ubiegłych jako Woodstock Festival organizowany w Kostrzyniu nad Odrą, zgromadził w tym roku – według oficjalnych danych Policji –  blisko 285 000 uczestników. To jedna z największych corocznych imprez plenerowych organizowana w Polsce. Rok 2019 to rok, w którym DiP Polska bardzo aktywnie włączył się w zabezpieczanie imprezy.

Dwudziesty piąty Festival odbył się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku.  Podczas tegorocznej edycji wystąpili m.in.: Dub FX, Ziggy Marley, Skunk Anansie, Avatar, Acid Drinkers, Testament, Black Stone, Cherry i wielu, wielu innych wykonawców.

Praca naszych zespołów to głównie prace z ogrodzeniami ażurowymi, ustawianie barierek scenicznych i zabezpieczanie ciągów komunikacyjnych.

 

DiP Polska Opener Festival
Ogrodzenia Budowlane

Ogrodzenia Przenośne DiP Polska zadbały o bezpieczeństwo Open’era

Wczoraj zakończył się Open’er Festival 2019. Była to 18 edycja festiwalu muzycznego, która okazała się być wyjątkowa dla naszej firmy.

Mieliśmy przyjemność wesprzeć organizatora – agencję koncertową Alter Art w zabezpieczeniu terenu imprezy. Dostarczyliśmy ponad 15 tysięcy metrów ogrodzenia przenośnego P1 Plus.

Festiwal jak co roku odbył się na terenie Gdyni oraz gminy Kosakowo. Ponad 110 tysięcy osób bawiło się w rytm muzyki takich gigantów rocka jak The Strokes i The Smashing Pumpkins czy ikonicznej Kylie Minogue. Atmosferę rozgrzali również mistrzowie elektronicznej muzyki tanecznej ze Swedish House Mafia oraz gwiazdy współczesnego hip-hopu – Travis Scott i Stormzy.

 

 

Galeria zdjęć:

 

 

Ogrodzenia Budowlane

Juwenalia Białystok – DiP Polska

Z radością informujemy, że za nami kolejna duża impreza, którą mieliśmy okazję zabezpieczać. Tym razem DIP Polska zabezpieczało jedną z największych imprez masowych w Białymstoku – studenckie Juwenalia.

juwenalia białystok dip polskaImpreza miała charakter plenerowy i odbyła się w dniach 30 maja – 1 czerwca na terenie kampusu Politechniki Białostockiej. My byliśmy już tam od 23 maja rozstawiając blisko 2000 metrów bieżących ogrodzenia ażurowego. Juwenalia białostockie to jedna z większych imprez masowych na Podlasiu i cieszyła się sporą popularnością. Tłumy studentów przyciągnęli tacy artyści jak: Krzysztof Krawczyk, Kult czy Ich Troje. To już kolejna z imprez masowych jakie mieliśmy okazję zabezpieczać w ostatnim czasie.

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z imprezy.