DiP Polska. Ogrodzenia tymczasowe i budowlane.      Tel: 790 273 260        Email: biuro@ogrodzenia-przenosne.pl

News

ogrodzenia przenosne ogrodzenia tymczasowe przekop mierzei4
Ogrodzenia Budowlane

Przekop Mierzei Wiślanej – uroczystości otwarcia przekopu

W sobotę, dnia 17 września 2022 r. uroczyście otwarto Kanał Żeglugowy przez Mierzeję Wiślaną. Inwestycja ta, to pierwszy etap rządowego projektu polegającego na połączeniu drogą wodną Morza Bałtyckiego z Zalewem Wiślanym, a w konsekwencji również z portem w Elblągu. Nowy, komunikacyjny szlak wodny pozwoli uniezależnić się od Rosji, oraz będzie też krótszy o około 100 km. Koszt całej inwestycji opiewa na kwotę około 2 mld zł. W uroczystości otwarcia Kanału Żeglugowego wzięły udział najważniejsze osoby w państwie – m. in. Pan Prezydent Andrzej Duda a także Pan Premier Mateusz Morawiecki.

Czy piszemy o tym przypadkowo? W żadnym wypadku. DiP Polska od początku uczestniczył w zabezpieczaniu inwestycji na Mierzei Wiślanej, od momentu wbicia pierwszej łopaty, o czym wspominaliśmy we wpisie blisko 3 lata temu:

DIP POLSKA UCZESTNICZY W UNIKATOWYM PRZEDSIĘWZIĘCIU PRZEKOPU MIERZEI WIŚLANEJ!

Na przestrzeni tego czasu, przez długie miesiące prac budowlanych, aż do dnia hucznego otwarcia kanału kompleksowo zabezpieczaliśmy całą inwestycję. Nasze zaangażowanie polegało m. in. na wyznaczaniu granic terenu budowy a także parku maszynowego. W tym przypadku skorzystaliśmy z Paneli Pełnych Alucynk, ponieważ z racji swoich właściwości zdają egzamin w trudnych warunkach atmosferycznych oraz świetnie sprawdzają się przy długoterminowych budowach.

ogrodzenia przenosne ogrodzenia tymczasowe przekop mierzei9Lecz ta inwestycja to nie tylko budowa i jej zabezpieczenie. Zamykając pierwszy etap tego ogromnego przedsięwzięcia, DiP Polska zabezpieczyła również uroczystość oficjalnego otwarcia mierzei oraz specjalny event dla zaproszonych gości. Latami zdobyte doświadczenie przy organizacji najpoplarniejszych w Polsce festiwali i imprez masowych zaowocowało sprawnym i profejsonalnym – jak przystało na całą inwestycję – zabezpieczeniem terenu. 

To dla nas zaszczyt, że dołożyliśmy swoją małą cegiełkę do tak wielkiego projektu. Mamy nadzieję, że nasza firma nadal będzie cieszyła się zaufaniem zarówno w realizacji bardzo wymagających projektów. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z ukończonej inwestycji. 

3186499-Polska-premiera-nowego-Range-Rovera-Sport-w-Gdansku
Ogrodzenia Budowlane

Szczególna premiera na Wyspie Spichrzów z udziałem DiP Polska

W ostatnich dniach maja 2022 roku, w stolicy województwa pomorskiego, w samym sercu Gdańska miała miejsce premiera, jednego z najbardziej wyczekiwanych samochodów w segmencie SUV – nowego Range Rover’a SPORT.

Choć od premiery i samego eventu, który nad Motławę w Gdańsku ściągnął nie tylko fanów motoryzacji, ale również postacie znane z pierwszych stron gazet, minęło już kilka dni, to do dziś nie milkną echa efektu i niesamowitego wrażenia, jaki wzbudziła forma prezentacji nowego pojazdu ze stajni Range Rover. Wszystko za sprawą samego miejsca i formy w jakiej dystrybutorzy marki RangeRover w Polsce, zdecydowali się pokazać szerszej publiczności, nowy model flagowego samochodu.

Choć sam event dla zaproszonych gości miał miejsce w iście klubowym stylu, na 6 i 7 piętrze, mieszczącego się na Wyspie Spichrzów kluby Saasy, to jednak sama prezentacja wyczekiwanego samochodu miała miejsce na specjalnie przygotowanej barce, która przepłynęła Motławą, wspaniale konweniując z historyczną zabudową wizytówki Gdańska. Należy wyjątkowo podkreślić i zaakcentować, że czas (pora roku) miejsce i okoliczności przygotowanej prezentacji wypadły zjawiskowo.

Na specjalnej platformie nowy model Range Rover SPORT mogli zatem podziwiać nie tylko zaproszeni gości, ale również z ogromnym zainteresowaniem wszyscy znajdujący się w tym czasie nad Motławą turyści i mieszkańcy.

premiera range rover wyspa spichrzow dip polska 2Na szczególną uwagę i powód do naszej dumy zasługuje fakt, że całość eventu, a przede wszystkim barkę na której stał samochód, całość została zabezpieczona produktami DiP Polska. Po raz kolejny, wykorzystanie barierek ochraniających, które otoczyły barkę i zabezpieczyły pojazd, dopełniło całościowego wyglądu i szyku całej prezentacji. Użyte w tym celu barierki, w żaden sposób nie ograniczały najważniejszego widoku, nie stanowiły bariery przez która publiczność miała ograniczony odbiór show.

To kolejne wydarzenia na polskiej mapie ekskluzywnych eventów, na których DiP Polska spisał się na 100%. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania są uniwersalne, sprawdzają się na placach pełnych maszyn i wykopów, dbają o bezpieczeństwo przy pracach budowlanych – a jednocześnie odnajdują się na najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych wydarzenia w Polsce.

 

źródło zdjęć: https://moto.trojmiasto.pl/Debiut-nowego-Range-Rovera-Sport-w-Sassy-n167429.html

 

Ogrodzenia Budowlane

Event’owe podsumowanie roku 2021 w DiP Polska

Gdy rok 2021 dobiega powoli końca, za oknem widać gołym okiem, że zawitała do nas zima – z ogromną dumą i zadowoleniem chcielibyśmy powspominać i podsumować to wszystko, co wydarzyło się z naszym udziałem na polskiej scenie eventowej w 2021 roku. A działo się bardzo dużo 😊

 

Ale od początku… Rok 2020 nauczył nas, że niczego nie można być pewnym w stu procentach. Światowa pandemia wirusa COVID-19 odwróciła świat do góry nogami i zmieniła wszystkie obowiązujące zasady. Walka o zdrowie i życie ludzi, zmusiła nas wszystkich do zmiany postawy, naszej odpowiedzialności oraz zmieniła postrzeganie świata, które znaliśmy dotychczas. DiP Polska już od pierwszych miesięcy rozwoju pandemii wirusa COVID-19, w pełni świadomie realizowało biznes z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Dystans, maseczka, środki odkażające stały się nierozłącznym elementem naszej pracy.

Okres pandemii wstrzymał całkowicie funkcjonowanie branży eventowej. Zakaz organizowania dużych skupisk ludności, powodował, że bardzo wiele koncertów, imprez plenerowych było odwoływanych, bądź przesuwanych na bliżej nieokreślony termin.

Mniejszy przyrost dziennych zachorowań spowodować poluzowanie obostrzeń, dzięki czemu w tym roku odbyły się największe ogólnopolskie – znane w całej Europie eventy w naszym kraju.

Tym bardziej – po tym nostalgicznym wstępie – jesteśmy dumni i cieszymy się, że wszystkie najbardziej rozpoznawalne eventy 2021 zostały zabezpieczone z naszym udziałem.

Zaczęliśmy od weekendu 16-18 lipca oraz od imprezy MASTER TRUCK 2021 – dostarczyliśmy ponad 3000 metrów bieżących paneli ażurowych P1 Plus. Już 4 dni później, pracowaliśmy nad organizacją jednej z najpopularniejszych imprez muzyki klubowej i elektronicznej czyli SUNRISE 2021 w Kołobrzegu. Tu kolejne blisko 1200 metrów bieżących ogrodzenia zabezpieczało bezpieczeństwo uczestników imprezy. Koniec lipca zamknęliśmy nieco „mocniejszym brzmieniem” – dostarczyliśmy zaplecze w postaci 4000 metrów bieżących bieżących ogrodzenia ażurowego P1 Plus na imprezę POL’AND’ROCK 2021!

Taka rozgrzewka, była dobrym prognostykiem do naszego eventowego maratonu, czyli kalendarza na Sierpień – stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem, czyli zabezpieczeniem całego cyklu koncertów MĘSKIE GRANIE 2021, kolejno w Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Żywcu. Łącznie na Męskie Granie w każdym z miast DiP Polska dostarczyła oraz zamontowała ponad 6000 metrów bieżących ogrodzenia P1 Plus. Z końcem Sierpnia pojawiliśmy się na kolejnej już 6-tej edycji imprezy SB FFESTIVAL 2021. Realizacja obejmowała dostarczenie ogrodzenia ażurowego P1 Plus w ilości ponad 2000 metrów bieżących.

 

 

 

A to nie koniec! Naszym największym osiągnięciem tegorocznego sezonu imprez eventowych było zabezpieczenie największej imprezy lotniczej w Polsce, czyli LOTOS GDYNIA AEROBALTIC 2021. Na potrzeby organizacji tej imprezy dostarczyliśmy wraz z montażem dokładnie 7000 metrów bieżących ogrodzenia ażurowego P1 Plus oraz 3000 metrów bieżących barierki oddzielającej typ 17.

To był niezwykle wymagający oraz pracowity sezon. Każdy event to oddzielna historia, każdy event to inna specyfika imprezy – łącznie w przeciągu niecałych 2 miesięcy ustawiliśmy kilometry ogrodzeń przenośnych, co potwierdza skalę naszych możliwości logistycznych, produktowych i organizacyjnych.

Mamy nadzieję, że przyszły rok da nam również możliwość prezentowania solidnych oraz sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia imprez ogrodzeniami przenośnymi, z których jesteśmy już dobrze znani w całym kraju.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji😊

 

Źródła zdjęć:

https://kolobrzeg.naszemiasto.pl/ 

https://polandrockfestival.pl/

https://www.meskiegranie.pl/

https://aerobaltic.pl/news/

Ogrodzenia Budowlane

DiP Polska #ŁączyNasPiłka – Realizacja DiP Polska

Nie jest żadną tajemnicą, że DiP Polska posiada w swym portfolio realizacje dla największych firm i koncernów działających na rynku polskim oraz europejskim.

Grono naszych klientów od lat wypełniają tacy giganci jak LOT, Mercedes, ale również jesteśmy partnerem dla organizatorów takich imprez jak Męskie Granie, Open’er, Przystanek Woodstock.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że moglibyśmy – dosłownie – zabezpieczyć spokój oraz możliwość odpowiedniej koncentracji dla naszej reprezentacji w piłce nożnej, która przygotowuje się w swojej bazie w Sopocie do największej imprezy ostatnich 4 lat. Mamy nadzieję, że zapewniona naszym piłkarzom spokój i cisza pozwoli na spokojne przygotowywanie się do turnieju oraz pomoże w zdobyciu historycznego wyniku.

To właśnie jedna z naszych ostatnich realizacji, która sygnowana jest znakiem jakości DiP Polska. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. #ŁączyNasPiłka

DiP Polska Belweder
Ogrodzenia Budowlane

Partnerskie relacje z klientem to klucz do sukcesu

W związku z pandemią wszyscy znaleźliśmy się w nowej, trudnej rzeczywistości. W tym czasie kluczowe dla funkcjonowania naszej firmy okazały się zbudowane przez lata partnerskie relacje z klientami.

Nabyte przez nas referencję powodują, że nieprzerwanie z powodzeniem możemy współpracować z największymi firmami w naszym kraju. Oprócz realizacji dla prywatnych przedsiębiorstw coraz częściej mamy możliwość realizować również zamówienia podmiotów sektora publicznego. Dzięki dużemu zaufaniu stale poszerzamy swoją współpracę z jednostkami użyteczności publicznej takimi jak obiekty wojskowe, porty lotniczy czy instytucje państwowe.

Napawa nas dumą również fakt, że nasze produkty są wykorzystywane w pracach związanych z pomocą chorym na COVID 19. Mieliśmy swój udział w budowie Szpitala polowego na Stadionie Narodowym, a także dostarczyliśmy ogrodzenia wykorzystywane do tworzenia mobilnych punktów pobrań wymazów.

DiP Polska realizacje, Punkt poboru wymazu COVID19

Cieszymy się, że zdobyte dotychczas zaufanie wśród naszych klientów procentuje i przekłada się na kolejne realizację w których mamy możliwość uczestniczyć.

dip polska nakrec sie na pomoganie
Ogrodzenia Budowlane

Nakręć się z Nami na pomaganie!

W dzisiejszym świecie wielu z nas skupia się w głównej mierze na własnych potrzebach. Często zapominamy o tym, że wzajemna życzliwość oraz pomaganie to niezwykła inwestycja, która potrafi wrócić ze zdwojoną siłą. Przekazany przez nas pojemnik, będzie służył do zbierania plastikowych nakrętek.

Ogromny pojemnik w kształcie serca stoi już przed budynkiem przedszkola nr 430 na warszawskiej Białołęce. Choć jest stalowy, to posiada wielką moc – służy do zbierania plastikowych nakrętek. Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom potrzebującym. Nie można zapomnieć również o tym, że zbieranie nakrętek pomaga chronić nasze środowisko.

Jest nam niezmiernie miło, czujemy ogromną radość i satysfakcję – skwitowała Prezes Zarządu Dorota Sanecka.

Zapraszamy lokalną społeczność do zapełniania serca nakrętkami. Zbieramy wszelkie plastikowe nakrętki – bez względu na kształt czy kolor. Są to nakrętki po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. Liczymy, że pojemnik zapełni się po same brzegi!

Zachęcamy również do obejrzenia poniższej fotorelacji.

dip ogrodzenia
Ogrodzenia Budowlane

Pałac Małachowskich odzyska dawny blask – teren budowy zabezpieczony panelami pełnymi ALUCYNK

Pałac Małachowskich to jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w koneckim powiecie mieszczącym się w województwie Świętokrzyskim. Zabytek przejdzie gruntowny remont polegający na termomodernizacji zachodniego i wschodniego skrzydła kompleksu budynków.

Pracę remontowe właśnie się rozpoczynają i mają potrwać dwanaście miesięcy. W celu zabezpieczenia terenu budowy zespół DIP dostarczył oraz zamontował 230 metrów bieżących ogrodzenia pełnego wykonanego z blachy trapezowej w alucynku. Miejsce wykonywanych prac wymagało postawienia ogrodzenia, które w pełni zabezpieczy teren budowy, a także będzie niwelować nieprzyjemne skutki remontu dla otoczenia przebywającego w parku. Duże znaczenie w wyborze naszego ogrodzenia miał aspekt wizualny. Blacha trapezowa poddawana pasywacji w alucynku gwarantuję prestiżowy wygląd inwestycji.


Pałac Małachowskich to klasycystyczny zabytkowy Zespół Parkowo Pałacowy. Wzniesiony został przez Jana Małachowskiego w XVIII wieku. Aktualnie mieści się w nim między innymi Urząd Gminy Końskie, Urząd Stanu Cywilnego i część wydziałów Urzędu Miasta i Gminy.

Cieszymy się i mamy satysfakcję z tego, że chociaż w małym stopniu możemy uczestniczyć w odrodzeniu się wizytówki stolicy powiatu koneckiego 🙂

dip-polska-realizacja-krakow
Ogrodzenia Budowlane

Kolejny etap przebudowy Stacji Obsługi Tramwajów w Krakowie zabezpieczony ogrodzeniami DIP Polska

Przy ulicy Ujastek w Krakowie ruszył kolejny etap przebudowy Stacji Obsługi Tramwajów Nowa Huta. Na wykonawcę projektu ponownie wybrano firmę Budimex, która po ukończeniu uprzedniego etapu kolejny raz zdobyła zaufanie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Współpraca przy poprzednich etapach zaowocowała kolejną wspólną realizacją. Tym razem wykonawca zdecydował się zakupić nasz nowy produkt – Panel P6 Plus owalny. Firma Budimex znana jest ze stosowania nowoczesnych, efektywnych oraz bezpiecznych rozwiązań technologicznych. Zalety naszego ogrodzenia znalazły uznanie w oczach Kadry kierowniczej przyczyniając się do podjęcia decyzji.

Panel P6 Plus owalny posiada trzy podstawowe różnice względem podobnych rozwiązań na rynku:

  • ,,rura w rurę’’, czyli rura pozioma wprowadzona w pionową zakończona spawem miedzianym.
  • rura gięta o średnicy fi 40 mm
  • siatka znajduję się w środku ramy

Na placu budowy często występuje konieczność wygradzania bieżących prac. Do tymczasowych zabezpieczeń wykopów Budimex wynajmuje barierki oddzielające typ 17, które są poręczne i wygodne w przestawianiu. Dodatkowo przy zmianach koncepcji używane ogrodzenia P1 Plus.

Planowana data zakończenia inwestycji to IV kwartał 2021 roku.

Zapraszamy do współpracy oraz zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym 🙂

Ogrodzenia Budowlane

#KupujŚwiadomie! w DiP Polska – Czyli 100% Polski Produkt, 100% Polski Kapitał

Prezydent Andrzej Duda zachęca: Podczas zakupów wybierajmy polskie produkty, wspierajmy polski kapitał. Prezydent w poniedziałek 07.04 zainaugurował akcję „Kupuj świadomie Produkt Polski”.
„Apelujemy do wszystkich, aby w czasie robienia zakupów zwracali uwagę na to, gdzie wyprodukowane jest to, co kupują i aby starali się, mając do wyboru różne produkty, ze sklepowych półek wybierać te produkty, które zostały wyprodukowane w naszym kraju – powiedział Andrzej Duda.” – Wspiera to rozwój gospodarki, walkę z kryzysem, wspiera też naszych przedsiębiorców – dodał.

 

 

Polski produkt Polski kapitał dip polska„Jeżeli uwzględnimy, że w samym tylko 2019 roku Polacy przeznaczyli na zakupy w handlu detalicznym grubo ponad 400 mld zł (…), to możemy sobie uzmysłowić, że my, jako pojedynczy konsumenci, mamy realny wpływ na to dokąd trafiają nasze pieniądze – czy zasilą polskich przedsiębiorców, którzy w kraju tworzą miejsca pracy, płacą podatki, inwestują, czy też te pieniądze zostaną wytransferowane za granicę i w ten sposób powiększą PKB innego kraju – wskazał Michał Lipiński dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

DiP Polska jest dumne i szczyci się tym, że od początku swego powstania reprezentowany jest przez Polski Kapitał, zaś wszystkie produkty sprzedawane oraz wynajmowane za pośrednictwem biur regionalnych w całym kraju są wyprodukowane również w Polsce. Wybierając nasze produkty, klienci mają pewność, że wspierają polskich przedsiębiorców. Dla DiP Polska to nie jest pusty slogan, Wybierając polskie produkty stawiamy na jakość wykonania, trwałość działania i przyjemność z użytkowania, co dodatkowo doceniają nasi klienci. 

 

 

 

 

 

dip polska fotorelacja ogrodzenie pelne
Ogrodzenia Budowlane

Panel Pełny Alucynk zdał egzamin na medal!

Czas jest w stanie najlepiej zweryfikować słuszność podjętych decyzji czy też wprowadzonych zmian. Nie od dziś ogromny nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, które wyróżniają się na rynku zarówno wykonaniem jak i parametrami. W tym miesiącu mijają dwa lata od wprowadzenia do naszego asortymentu Panelu Pełnego Alucynk.

 

Taka okoliczność była świetną okazją do tego, aby wybrać się na jedną z pierwszych inwestycji, która została zabezpieczona naszym nowym ogrodzeniem pełnym. Zaskoczenia nie było – panel zdał egzamin na medal. Najlepiej przedstawia to zrobiona fotorelacja na której widać stojące jeszcze ogrodzenie. W kilku miejscach można zauważyć drobne uszkodzenia mechaniczne, ale są one nieuniknione przy tego typu przedsięwzięciach i nie da się ich wyeliminować z racji trwających prac budowlanych.

 

dip ogrodzenie budowlane panel pelny alucynk,,Ogrodzenie placu budowy jest dla mnie formalnością. Nie ukrywam jednak, że wizualne względy ogrodzenia mają duże znaczenie dla naszych potencjalnych klientów. Ogrodzenie jest przecież wizytówką, a my chcemy być godni zaufania’’ – powiedział w rozmowie z nami Kierownik Budowy.

 

Takie słowa budują nasze przekonanie, że koncepcja którą wybraliśmy jest właściwa. Obraliśmy odpowiedni kierunek, którym podążamy i konsekwencję realizujemy założenia związane z jakością wytwarzanych produktów oraz dostarczanych usług.

 

A więc czym wyróżnia się Panel Pełny Alucynk?

 

Panel wypełniony jest blachą w powłoce alucynk, która posiada wysoką odporność na korozję oraz temperaturę. Wpływa to na wytrzymałość i sztywność całej konstrukcji, a także względy wizualne. Solidnie wykonane spawy oraz użycie ceownika zwiększają stabilność oraz wytrzymałość ramy panelu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją!