DiP Polska. Ogrodzenia tymczasowe i budowlane.
Tel: 790 273 260
Email: biuro@ogrodzenia-przenosne.pl

News

Ogrodzenia Budowlane

DiP Polska #ŁączyNasPiłka – Realizacja DiP Polska

Nie jest żadną tajemnicą, że DiP Polska posiada w swym portfolio realizacje dla największych firm i koncernów działających na rynku polskim oraz europejskim.

Grono naszych klientów od lat wypełniają tacy giganci jak LOT, Mercedes, ale również jesteśmy partnerem dla organizatorów takich imprez jak Męskie Granie, Open’er, Przystanek Woodstock.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że moglibyśmy – dosłownie – zabezpieczyć spokój oraz możliwość odpowiedniej koncentracji dla naszej reprezentacji w piłce nożnej, która przygotowuje się w swojej bazie w Sopocie do największej imprezy ostatnich 4 lat. Mamy nadzieję, że zapewniona naszym piłkarzom spokój i cisza pozwoli na spokojne przygotowywanie się do turnieju oraz pomoże w zdobyciu historycznego wyniku.

To właśnie jedna z naszych ostatnich realizacji, która sygnowana jest znakiem jakości DiP Polska. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. #ŁączyNasPiłka

DiP Polska Belweder
Ogrodzenia Budowlane

Partnerskie relacje z klientem to klucz do sukcesu

W związku z pandemią wszyscy znaleźliśmy się w nowej, trudnej rzeczywistości. W tym czasie kluczowe dla funkcjonowania naszej firmy okazały się zbudowane przez lata partnerskie relacje z klientami.

Nabyte przez nas referencję powodują, że nieprzerwanie z powodzeniem możemy współpracować z największymi firmami w naszym kraju. Oprócz realizacji dla prywatnych przedsiębiorstw coraz częściej mamy możliwość realizować również zamówienia podmiotów sektora publicznego. Dzięki dużemu zaufaniu stale poszerzamy swoją współpracę z jednostkami użyteczności publicznej takimi jak obiekty wojskowe, porty lotniczy czy instytucje państwowe.

Napawa nas dumą również fakt, że nasze produkty są wykorzystywane w pracach związanych z pomocą chorym na COVID 19. Mieliśmy swój udział w budowie Szpitala polowego na Stadionie Narodowym, a także dostarczyliśmy ogrodzenia wykorzystywane do tworzenia mobilnych punktów pobrań wymazów.

DiP Polska realizacje, Punkt poboru wymazu COVID19

Cieszymy się, że zdobyte dotychczas zaufanie wśród naszych klientów procentuje i przekłada się na kolejne realizację w których mamy możliwość uczestniczyć.

dip polska nakrec sie na pomoganie
Ogrodzenia Budowlane

Nakręć się z Nami na pomaganie!

W dzisiejszym świecie wielu z nas skupia się w głównej mierze na własnych potrzebach. Często zapominamy o tym, że wzajemna życzliwość oraz pomaganie to niezwykła inwestycja, która potrafi wrócić ze zdwojoną siłą. Przekazany przez nas pojemnik, będzie służył do zbierania plastikowych nakrętek.

Ogromny pojemnik w kształcie serca stoi już przed budynkiem przedszkola nr 430 na warszawskiej Białołęce. Choć jest stalowy, to posiada wielką moc – służy do zbierania plastikowych nakrętek. Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom potrzebującym. Nie można zapomnieć również o tym, że zbieranie nakrętek pomaga chronić nasze środowisko.

Jest nam niezmiernie miło, czujemy ogromną radość i satysfakcję – skwitowała Prezes Zarządu Dorota Sanecka.

Zapraszamy lokalną społeczność do zapełniania serca nakrętkami. Zbieramy wszelkie plastikowe nakrętki – bez względu na kształt czy kolor. Są to nakrętki po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. Liczymy, że pojemnik zapełni się po same brzegi!

Zachęcamy również do obejrzenia poniższej fotorelacji.

dip ogrodzenia
Ogrodzenia Budowlane

Pałac Małachowskich odzyska dawny blask – teren budowy zabezpieczony panelami pełnymi ALUCYNK

Pałac Małachowskich to jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w koneckim powiecie mieszczącym się w województwie Świętokrzyskim. Zabytek przejdzie gruntowny remont polegający na termomodernizacji zachodniego i wschodniego skrzydła kompleksu budynków.

Pracę remontowe właśnie się rozpoczynają i mają potrwać dwanaście miesięcy. W celu zabezpieczenia terenu budowy zespół DIP dostarczył oraz zamontował 230 metrów bieżących ogrodzenia pełnego wykonanego z blachy trapezowej w alucynku. Miejsce wykonywanych prac wymagało postawienia ogrodzenia, które w pełni zabezpieczy teren budowy, a także będzie niwelować nieprzyjemne skutki remontu dla otoczenia przebywającego w parku. Duże znaczenie w wyborze naszego ogrodzenia miał aspekt wizualny. Blacha trapezowa poddawana pasywacji w alucynku gwarantuję prestiżowy wygląd inwestycji.


Pałac Małachowskich to klasycystyczny zabytkowy Zespół Parkowo Pałacowy. Wzniesiony został przez Jana Małachowskiego w XVIII wieku. Aktualnie mieści się w nim między innymi Urząd Gminy Końskie, Urząd Stanu Cywilnego i część wydziałów Urzędu Miasta i Gminy.

Cieszymy się i mamy satysfakcję z tego, że chociaż w małym stopniu możemy uczestniczyć w odrodzeniu się wizytówki stolicy powiatu koneckiego 🙂

dip-polska-realizacja-krakow
Ogrodzenia Budowlane

Kolejny etap przebudowy Stacji Obsługi Tramwajów w Krakowie zabezpieczony ogrodzeniami DIP Polska

Przy ulicy Ujastek w Krakowie ruszył kolejny etap przebudowy Stacji Obsługi Tramwajów Nowa Huta. Na wykonawcę projektu ponownie wybrano firmę Budimex, która po ukończeniu uprzedniego etapu kolejny raz zdobyła zaufanie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Współpraca przy poprzednich etapach zaowocowała kolejną wspólną realizacją. Tym razem wykonawca zdecydował się zakupić nasz nowy produkt – Panel P6 Plus owalny. Firma Budimex znana jest ze stosowania nowoczesnych, efektywnych oraz bezpiecznych rozwiązań technologicznych. Zalety naszego ogrodzenia znalazły uznanie w oczach Kadry kierowniczej przyczyniając się do podjęcia decyzji.

Panel P6 Plus owalny posiada trzy podstawowe różnice względem podobnych rozwiązań na rynku:

  • ,,rura w rurę’’, czyli rura pozioma wprowadzona w pionową zakończona spawem miedzianym.
  • rura gięta o średnicy fi 40 mm
  • siatka znajduję się w środku ramy

Na placu budowy często występuje konieczność wygradzania bieżących prac. Do tymczasowych zabezpieczeń wykopów Budimex wynajmuje barierki oddzielające typ 17, które są poręczne i wygodne w przestawianiu. Dodatkowo przy zmianach koncepcji używane ogrodzenia P1 Plus.

Planowana data zakończenia inwestycji to IV kwartał 2021 roku.

Zapraszamy do współpracy oraz zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym 🙂

Ogrodzenia Budowlane

#KupujŚwiadomie! w DiP Polska – Czyli 100% Polski Produkt, 100% Polski Kapitał

Prezydent Andrzej Duda zachęca: Podczas zakupów wybierajmy polskie produkty, wspierajmy polski kapitał. Prezydent w poniedziałek 07.04 zainaugurował akcję „Kupuj świadomie Produkt Polski”.
„Apelujemy do wszystkich, aby w czasie robienia zakupów zwracali uwagę na to, gdzie wyprodukowane jest to, co kupują i aby starali się, mając do wyboru różne produkty, ze sklepowych półek wybierać te produkty, które zostały wyprodukowane w naszym kraju – powiedział Andrzej Duda.” – Wspiera to rozwój gospodarki, walkę z kryzysem, wspiera też naszych przedsiębiorców – dodał.

 

 

Polski produkt Polski kapitał dip polska„Jeżeli uwzględnimy, że w samym tylko 2019 roku Polacy przeznaczyli na zakupy w handlu detalicznym grubo ponad 400 mld zł (…), to możemy sobie uzmysłowić, że my, jako pojedynczy konsumenci, mamy realny wpływ na to dokąd trafiają nasze pieniądze – czy zasilą polskich przedsiębiorców, którzy w kraju tworzą miejsca pracy, płacą podatki, inwestują, czy też te pieniądze zostaną wytransferowane za granicę i w ten sposób powiększą PKB innego kraju – wskazał Michał Lipiński dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

DiP Polska jest dumne i szczyci się tym, że od początku swego powstania reprezentowany jest przez Polski Kapitał, zaś wszystkie produkty sprzedawane oraz wynajmowane za pośrednictwem biur regionalnych w całym kraju są wyprodukowane również w Polsce. Wybierając nasze produkty, klienci mają pewność, że wspierają polskich przedsiębiorców. Dla DiP Polska to nie jest pusty slogan, Wybierając polskie produkty stawiamy na jakość wykonania, trwałość działania i przyjemność z użytkowania, co dodatkowo doceniają nasi klienci. 

 

 

 

 

 

dip polska fotorelacja ogrodzenie pelne
Ogrodzenia Budowlane

Panel Pełny Alucynk zdał egzamin na medal!

Czas jest w stanie najlepiej zweryfikować słuszność podjętych decyzji czy też wprowadzonych zmian. Nie od dziś ogromny nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, które wyróżniają się na rynku zarówno wykonaniem jak i parametrami. W tym miesiącu mijają dwa lata od wprowadzenia do naszego asortymentu Panelu Pełnego Alucynk.

 

Taka okoliczność była świetną okazją do tego, aby wybrać się na jedną z pierwszych inwestycji, która została zabezpieczona naszym nowym ogrodzeniem pełnym. Zaskoczenia nie było – panel zdał egzamin na medal. Najlepiej przedstawia to zrobiona fotorelacja na której widać stojące jeszcze ogrodzenie. W kilku miejscach można zauważyć drobne uszkodzenia mechaniczne, ale są one nieuniknione przy tego typu przedsięwzięciach i nie da się ich wyeliminować z racji trwających prac budowlanych.

 

dip ogrodzenie budowlane panel pelny alucynk,,Ogrodzenie placu budowy jest dla mnie formalnością. Nie ukrywam jednak, że wizualne względy ogrodzenia mają duże znaczenie dla naszych potencjalnych klientów. Ogrodzenie jest przecież wizytówką, a my chcemy być godni zaufania’’ – powiedział w rozmowie z nami Kierownik Budowy.

 

Takie słowa budują nasze przekonanie, że koncepcja którą wybraliśmy jest właściwa. Obraliśmy odpowiedni kierunek, którym podążamy i konsekwencję realizujemy założenia związane z jakością wytwarzanych produktów oraz dostarczanych usług.

 

A więc czym wyróżnia się Panel Pełny Alucynk?

 

Panel wypełniony jest blachą w powłoce alucynk, która posiada wysoką odporność na korozję oraz temperaturę. Wpływa to na wytrzymałość i sztywność całej konstrukcji, a także względy wizualne. Solidnie wykonane spawy oraz użycie ceownika zwiększają stabilność oraz wytrzymałość ramy panelu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją!

DiP Polska lotnisko Choppin 2020
Ogrodzenia Budowlane

DIP POLSKA PONOWNIE WSPIERA MODERNIZACJĘ LOTNISKA IM. FRYDERYKA CHOPINA W WARSZAWIE

Współpracę definiuję zdolność tworzenia więzi i współdziałania. Nasza niezawodność oraz doświadczenie zdobyte przy poprzednich pracach na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie zaprocentowało kolejnym wspólnym projektem rozpoczętym z przedsiębiorstwem Państwowym ,,Porty Lotnicze”.

Tym razem nasze ogrodzenia tymczasowe zabezpieczają generalny remont płyty postojowej. Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie płyty postojowej PPS 1 wraz z przyległą płytą postojową dla pojazdów technicznych, a także z przebudową infrastruktury na lotnisku. Wykorzystaliśmy w tym celu 2 000 metrów bieżących ogrodzenia ażurowego P2 Plus ogniowy, stosując się do wymagań technicznych oraz eksploatacyjnych, które standardowo były warunkami koniecznymi do realizacji zamówienia.

Panel ażurowy P2 Plus ogniowy z racji jego parametrów świetnie sprawdza się w wymagających warunkach. Ten rodzaj ogrodzenia tymczasowego pokryty jest dodatkowo ocynkiem ogniowym, który powoduję maksymalne zabezpieczenie antykorozyjne.

Nasze produkty, które wyróżniają się jakością coraz częściej znajdują uznanie wśród firm wykorzystujących ogrodzenia tymczasowe. Konstrukcja ,,rura w rurę’’ eliminuję pęknięcia i daję gwarancję dłuższej żywotności ogrodzeń tymczasowych. Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego jakość stała się dla nas priorytetem.

 

Ogrodzenia Budowlane

Poznaj nasz nowy produkt – Panel P6 Plus Owalny już w sprzedaży!

Panel Ażurowy P6 Plus Owalny – miło nam przedstawić produkt łączący efektowny i designerski wygląd z jakością dostępną tylko u nas.

Sezon zbliża się wielkimi krokami, przed nami kolejny raz wiele nowych wyzwań oraz możliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom jakie kreuje przed nami rynek. Akcja poznaj nasz nowy produkt, to możliwość przekonania się w specjalnie obniżonej cenie do jakości naszego systemu ,,rura w rurę’’.

p6 plus owal

 

Panel Ażurowy P6 Plus Owalny charakteryzuje się dwoma owalnymi zagięciami w górnych narożnikach rury o średnicy fi 40 mm. Takie rozwiązanie sprawia, że ogrodzenie jest efektowne i designerskie oraz uniemożliwia pęknięcia. Szczególnie wyróżnia nas na rynku fakt, że dolna pozioma rura wpuszczana jest w rurę giętą, która wykończona jest solidnie wykonanym lutospawem. Minimalizuję to możliwość pęknięcia oraz wzmacnia konstrukcję ramy nadając jej maksymalnej stabilności. Nasze rozwiązanie, które w branży przyjęło się potocznie jako ,,rura w rurę’’ sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Wyróżnia nas także siatka wspawana w ramę panelu, która zwiększa bezpieczeństwo, a zarazem ułatwia transport oraz składowanie ogrodzenia.

Promocja obowiązuje do końca aktualnego miesiąca. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania szczegółów oraz zakupu naszego nowego produktu.

mercedes-benz-falenty-realizacja-dip-polska
Ogrodzenia Budowlane

Panel Pełny Alucynk wykorzystany przy rozbudowie Mercedes-Benz MB Motors Falenty

W miejscowości Falenty przy ulicy Krakowskiej rozpoczęto pracę związane z rozbudową autoryzowanego salonu Mercedes-Benz MB Motors Van Pro Center Falenty.

Teren budowy został wygrodzony naszymi panelami pełnymi ALUCYNK – dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy 360 metrów bieżących ogrodzenia. Przez najbliższe 10 miesięcy panele będą zabezpieczać teren budowy przed dostępem osób nieuprawnionych, jak również minimalizować uciążliwe dla otoczenia skutki wykonywanych tam prac.

Panel Pełny ALUCYNK charakteryzuje się wytrzymałością w trudnych warunkach oraz uniwersalnym zastosowaniem. Solidnie wykonane spawy oraz użycie ceownika zwiększają stabilność ramy. Panel wypełnia blacha w powłoce alucynk, która posiada wysoką odporność na korozję oraz temperaturę. Wpływa to na wytrzymałość i sztywność całej konstrukcji.

 

MB Motors Van Pro Center to pierwszy w Polsce autoryzowany salon Mercedes Benz poświęcony wyłączenie samochodom dostawczym. Po rozbudowie oferta zostanie poszerzona o sprzedaż nowych i używanych samochodów osobowych.Zadzwoń teraz!