Ogrodzenia tymczasowe i budowlane. Wynajem długoterminowy.

Rozpoczynasz dużą inwestycję? A może interesuje Cię tylko wybudowanie domu dla bliskich lub zorganizowanie dużej imprezy masowej? Tak czy inaczej jedną z pierwszych rzeczy jaką będziesz musiał zrobić to odpowiednio zabezpieczyć teren wokół.

Jest wiele możliwości, żeby to dobrze zrobić. W zależności od rodzaju inwestycji najlepiej skorzystać z szerokiej gamy ogrodzeń budowlanych, np. ogrodzenia budowlanego ażurowego. Ogrodzenia te mają wysokość minimum 1,5 m. Są to ocynkowane ogniowo przęsła z rur, połączone siatką o różnym rozmiarze oczka. Zamocowane są na stopach betonowych lub plastikowych i połączone z sąsiednim panelem obejmą zaciskową. Są wysoce odporne na trudne warunki atmosferyczne a ich czas użytkowania jest bardzo długi ponieważ w przeciwieństwie do siatki wolniej poddają się korozji.

Takie rozwiązania doskonale sprawdzają się przy imprezach masowych czy ogrodzeniu placów budów. Co jednak zrobić, kiedy nie bardzo chcesz inwestować w ogrodzenie, które po zakończeniu imprezy czy budowy stanie się bezużyteczne lub niepotrzebne? Co jeśli masz mało czasu na załatwienie wszystkich formalności, a terminy są nieubłagalne i musisz być gotowy za kilka dni? Jest na to rozwiązanie. Spotkałeś się z nim na pewno w branży motoryzacyjnej. Zachęcamy Cię długoterminowego wynajmu naszych ogrodzeń. To rozwiązanie które się opłaca. Wystarczy podać nam kilka szczegółów i gotowe. Nasi specjaliści przyjadą we wskazane przez Ciebie miejsce, szybko, sprawnie i profesjonalnie zamontują ogrodzenie. A kiedy impreza lub budowa skończą się wystarczy
jeden telefon, a ta sama ekipa zdemontuje przęsła.

Plusów takiego rozwiązania jest kilka. Nie inwestujesz niepotrzebnie swoich środków, płacisz jedynie za montaż oraz czas korzystania z ogrodzenia. Dodatkowo nie zostajesz z przęsłami po zakończonej budowie zastanawiając się co z nimi zrobić. Poza tym nie musisz się o nic martwić. Wszystko jest po naszej stronie. Odpowiadamy zarówno za montaż, transport, przechowywanie i demontaż paneli, dzięki czemu możesz skupić się na innych zadaniach.