LEGIA Training center hero

DiP Polska zabezpiecza budowę Legia Training Center !!!

 

Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować, że DIP Polska wspiera zabezpieczenie budowy aktualnie jednego z najbardziej medialnych projektów sportowych. Wielokrotny Mistrz Polski – Legia Warszawa w podwarszawskiej miejscowości Książenice rozpoczął budowę ośrodka treningowo-szkoleniowego Legia Training Center . Zajęliśmy się ogrodzeniem 15 hektarów terenu na którym powstanie osiem pełnowymiarowych boisk oraz budynki o łącznej powierzchni około 9 tys. m kw. W tym celu wykorzystaliśmy ogrodzenie panelowe Alucynk oraz ażurowe P1 Plus, które zdobyło uznanie w oczach wykonawców.

 

Generalnym wykonawcą projektu została firma PORR – to jedna z najbardziej uznanych marek na rynku. Jest międzynarodową grupą budowlaną o prawie 150 letniej tradycji. W Polsce przeprowadziła m.in. remont Mostu Łazienkowskiego, a także zrealizowała takie inwestycje, jak biurowiec Warsaw Financial Centre oraz budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także w trakcie budowy m.in. Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz rewitalizacji Elektrowni Powiśle.

źródło: Legia.com

 

Legia Training Center to pierwszy i jednocześnie najnowocześniejszy ośrodek sportowo-naukowy w Polsce. Koszt inwestycji szacuje się na ponad 80 mln złotych. Sam  jego projekt powstał na podstawie obserwacji władz klubu w największych akademiach piłkarskich w Europie. Będzie to między innymi czterogwiazdkowy hotel dla pierwszej drużyny, internat dla piłkarzy akademii oraz co ciekawe pierwszy w Polsce innowacyjny akcelerator dla start-upów – LegiaLab.

Budowa ośrodka rozpoczęła się pod koniec kwietnia 2019r., a jej zakończenie planowane jest na czerwiec 2020r.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi zdjęciami z placu budowy.