Poznaj nasz nowy produkt – Panel P6 Plus Owalny już w sprzedaży!

Panel Ażurowy P6 Plus Owalny – miło nam przedstawić produkt łączący efektowny i designerski wygląd z jakością dostępną tylko u nas.

Sezon zbliża się wielkimi krokami, przed nami kolejny raz wiele nowych wyzwań oraz możliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom jakie kreuje przed nami rynek. Akcja poznaj nasz nowy produkt, to możliwość przekonania się w specjalnie obniżonej cenie do jakości naszego systemu ,,rura w rurę’’.

p6 plus owal

 

Panel Ażurowy P6 Plus Owalny charakteryzuje się dwoma owalnymi zagięciami w górnych narożnikach rury o średnicy fi 40 mm. Takie rozwiązanie sprawia, że ogrodzenie jest efektowne i designerskie oraz uniemożliwia pęknięcia. Szczególnie wyróżnia nas na rynku fakt, że dolna pozioma rura wpuszczana jest w rurę giętą, która wykończona jest solidnie wykonanym lutospawem. Minimalizuję to możliwość pęknięcia oraz wzmacnia konstrukcję ramy nadając jej maksymalnej stabilności. Nasze rozwiązanie, które w branży przyjęło się potocznie jako ,,rura w rurę’’ sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Wyróżnia nas także siatka wspawana w ramę panelu, która zwiększa bezpieczeństwo, a zarazem ułatwia transport oraz składowanie ogrodzenia.

Promocja obowiązuje do końca aktualnego miesiąca. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania szczegółów oraz zakupu naszego nowego produktu.