Eventowy Lipiec 2023 – najgorętsze lato od lat

Pewnie zdecydowana większość z Was, spotkała się z w ostatnim czasie z obserwacjami synoptyków i pogodynek, że mijająca pierwsza część tego lata – lipiec 2023 – należał do historycznie najcieplejszych miesięcy od dekad. Temperatura sięgała zenitu, żar lał się z nieba, a wszyscy szukali schronienia od słońca, chłodząc się zmrożonymi napojami.

Nam – DiP Polska – ten gorący lipiec utkwił w pamięci z jeszcze jednego powodu. Gdybyśmy mieli za zadanie, jednym tchem wymienić najważniejsze imprezy, festiwale, najbardziej flagowe eventy organizowane w lipcu w całym kraju, po chwili namysłu, powiedzielibyśmy: Igrzyska Europejskie w Krakowie, Rap Stacja, Festiwal w Jarocinie, Baltic Sails, Audioriver w Płocku, Juwenalia Gdańskie... i wiele, wiele innych.

Wiecie co je wszystkie łączy ? Tak! – Wszystkie z wymienionych, są jednym z najbardziej rozpoznawalnych eventów wakacyjnych w Polsce, są jednymi z najbardziej popularnych festiwali, bądź imprezami organizowanymi nad Wisłą, są miejscami do których zjeżdżają fani z całego kraju.

I nie tylko! Wszystkie te wydarzenia, bez względu na szerokość geograficzną, bez względu na czas trwania i temperaturę panującą w lipcu – wszystkie te wydarzenia były zabezpieczane przez DiP Events – departament, specjalnie powołany do eventoewych zadań specjalnych.

O tych wszystkich eventach, tak jak o kolejnych prognozach pogody w lipcu, większość z Was słyszała już wiele. Największe publiczność, pokaz największych żaglowców, największy zlot fanów muzyki elektronicznej, największa impreza studencka na pomorzu, czy może jeden z najstarszych festiwali muzyki punk-rockowej. Nie będziemy dopełniać tych opowieści zbędnymi statystykami, zobaczcie sami jak to wyglądało, i z jakim rozmachem zostało przygotowane.

ps. Uwaga: prognozy pogody na drugą część lata są równie obiecujące 😉

linki:

Baltic Sail

RapStacja

Festiwal Jarocin

Juwenalia Gdańskie

Igrzyska Europejskie