DiP Polska Belweder

Partnerskie relacje z klientem to klucz do sukcesu

W związku z pandemią wszyscy znaleźliśmy się w nowej, trudnej rzeczywistości. W tym czasie kluczowe dla funkcjonowania naszej firmy okazały się zbudowane przez lata partnerskie relacje z klientami.

Nabyte przez nas referencję powodują, że nieprzerwanie z powodzeniem możemy współpracować z największymi firmami w naszym kraju. Oprócz realizacji dla prywatnych przedsiębiorstw coraz częściej mamy możliwość realizować również zamówienia podmiotów sektora publicznego. Dzięki dużemu zaufaniu stale poszerzamy swoją współpracę z jednostkami użyteczności publicznej takimi jak obiekty wojskowe, porty lotniczy czy instytucje państwowe.

Napawa nas dumą również fakt, że nasze produkty są wykorzystywane w pracach związanych z pomocą chorym na COVID 19. Mieliśmy swój udział w budowie Szpitala polowego na Stadionie Narodowym, a także dostarczyliśmy ogrodzenia wykorzystywane do tworzenia mobilnych punktów pobrań wymazów.

DiP Polska realizacje, Punkt poboru wymazu COVID19

Cieszymy się, że zdobyte dotychczas zaufanie wśród naszych klientów procentuje i przekłada się na kolejne realizację w których mamy możliwość uczestniczyć.