Event’owe podsumowanie roku 2021 w DiP Polska

Gdy rok 2021 dobiega powoli końca, za oknem widać gołym okiem, że zawitała do nas zima – z ogromną dumą i zadowoleniem chcielibyśmy powspominać i podsumować to wszystko, co wydarzyło się z naszym udziałem na polskiej scenie eventowej w 2021 roku. A działo się bardzo dużo 😊

 

Ale od początku… Rok 2020 nauczył nas, że niczego nie można być pewnym w stu procentach. Światowa pandemia wirusa COVID-19 odwróciła świat do góry nogami i zmieniła wszystkie obowiązujące zasady. Walka o zdrowie i życie ludzi, zmusiła nas wszystkich do zmiany postawy, naszej odpowiedzialności oraz zmieniła postrzeganie świata, które znaliśmy dotychczas. DiP Polska już od pierwszych miesięcy rozwoju pandemii wirusa COVID-19, w pełni świadomie realizowało biznes z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Dystans, maseczka, środki odkażające stały się nierozłącznym elementem naszej pracy.

Okres pandemii wstrzymał całkowicie funkcjonowanie branży eventowej. Zakaz organizowania dużych skupisk ludności, powodował, że bardzo wiele koncertów, imprez plenerowych było odwoływanych, bądź przesuwanych na bliżej nieokreślony termin.

Mniejszy przyrost dziennych zachorowań spowodować poluzowanie obostrzeń, dzięki czemu w tym roku odbyły się największe ogólnopolskie – znane w całej Europie eventy w naszym kraju.

Tym bardziej – po tym nostalgicznym wstępie – jesteśmy dumni i cieszymy się, że wszystkie najbardziej rozpoznawalne eventy 2021 zostały zabezpieczone z naszym udziałem.

Zaczęliśmy od weekendu 16-18 lipca oraz od imprezy MASTER TRUCK 2021 – dostarczyliśmy ponad 3000 metrów bieżących paneli ażurowych P1 Plus. Już 4 dni później, pracowaliśmy nad organizacją jednej z najpopularniejszych imprez muzyki klubowej i elektronicznej czyli SUNRISE 2021 w Kołobrzegu. Tu kolejne blisko 1200 metrów bieżących ogrodzenia zabezpieczało bezpieczeństwo uczestników imprezy. Koniec lipca zamknęliśmy nieco „mocniejszym brzmieniem” – dostarczyliśmy zaplecze w postaci 4000 metrów bieżących bieżących ogrodzenia ażurowego P1 Plus na imprezę POL’AND’ROCK 2021!

Taka rozgrzewka, była dobrym prognostykiem do naszego eventowego maratonu, czyli kalendarza na Sierpień – stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem, czyli zabezpieczeniem całego cyklu koncertów MĘSKIE GRANIE 2021, kolejno w Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Żywcu. Łącznie na Męskie Granie w każdym z miast DiP Polska dostarczyła oraz zamontowała ponad 6000 metrów bieżących ogrodzenia P1 Plus. Z końcem Sierpnia pojawiliśmy się na kolejnej już 6-tej edycji imprezy SB FFESTIVAL 2021. Realizacja obejmowała dostarczenie ogrodzenia ażurowego P1 Plus w ilości ponad 2000 metrów bieżących.

 

 

 

A to nie koniec! Naszym największym osiągnięciem tegorocznego sezonu imprez eventowych było zabezpieczenie największej imprezy lotniczej w Polsce, czyli LOTOS GDYNIA AEROBALTIC 2021. Na potrzeby organizacji tej imprezy dostarczyliśmy wraz z montażem dokładnie 7000 metrów bieżących ogrodzenia ażurowego P1 Plus oraz 3000 metrów bieżących barierki oddzielającej typ 17.

To był niezwykle wymagający oraz pracowity sezon. Każdy event to oddzielna historia, każdy event to inna specyfika imprezy – łącznie w przeciągu niecałych 2 miesięcy ustawiliśmy kilometry ogrodzeń przenośnych, co potwierdza skalę naszych możliwości logistycznych, produktowych i organizacyjnych.

Mamy nadzieję, że przyszły rok da nam również możliwość prezentowania solidnych oraz sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia imprez ogrodzeniami przenośnymi, z których jesteśmy już dobrze znani w całym kraju.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji😊

 

Źródła zdjęć:

https://kolobrzeg.naszemiasto.pl/ 

https://polandrockfestival.pl/

https://www.meskiegranie.pl/

https://aerobaltic.pl/news/