3186499-Polska-premiera-nowego-Range-Rovera-Sport-w-Gdansku

Szczególna premiera na Wyspie Spichrzów z udziałem DiP Polska

W ostatnich dniach maja 2022 roku, w stolicy województwa pomorskiego, w samym sercu Gdańska miała miejsce premiera, jednego z najbardziej wyczekiwanych samochodów w segmencie SUV – nowego Range Rover’a SPORT.

Choć od premiery i samego eventu, który nad Motławę w Gdańsku ściągnął nie tylko fanów motoryzacji, ale również postacie znane z pierwszych stron gazet, minęło już kilka dni, to do dziś nie milkną echa efektu i niesamowitego wrażenia, jaki wzbudziła forma prezentacji nowego pojazdu ze stajni Range Rover. Wszystko za sprawą samego miejsca i formy w jakiej dystrybutorzy marki RangeRover w Polsce, zdecydowali się pokazać szerszej publiczności, nowy model flagowego samochodu.

Choć sam event dla zaproszonych gości miał miejsce w iście klubowym stylu, na 6 i 7 piętrze, mieszczącego się na Wyspie Spichrzów kluby Saasy, to jednak sama prezentacja wyczekiwanego samochodu miała miejsce na specjalnie przygotowanej barce, która przepłynęła Motławą, wspaniale konweniując z historyczną zabudową wizytówki Gdańska. Należy wyjątkowo podkreślić i zaakcentować, że czas (pora roku) miejsce i okoliczności przygotowanej prezentacji wypadły zjawiskowo.

Na specjalnej platformie nowy model Range Rover SPORT mogli zatem podziwiać nie tylko zaproszeni gości, ale również z ogromnym zainteresowaniem wszyscy znajdujący się w tym czasie nad Motławą turyści i mieszkańcy.

premiera range rover wyspa spichrzow dip polska 2Na szczególną uwagę i powód do naszej dumy zasługuje fakt, że całość eventu, a przede wszystkim barkę na której stał samochód, całość została zabezpieczona produktami DiP Polska. Po raz kolejny, wykorzystanie barierek ochraniających, które otoczyły barkę i zabezpieczyły pojazd, dopełniło całościowego wyglądu i szyku całej prezentacji. Użyte w tym celu barierki, w żaden sposób nie ograniczały najważniejszego widoku, nie stanowiły bariery przez która publiczność miała ograniczony odbiór show.

To kolejne wydarzenia na polskiej mapie ekskluzywnych eventów, na których DiP Polska spisał się na 100%. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania są uniwersalne, sprawdzają się na placach pełnych maszyn i wykopów, dbają o bezpieczeństwo przy pracach budowlanych – a jednocześnie odnajdują się na najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych wydarzenia w Polsce.

 

źródło zdjęć: https://moto.trojmiasto.pl/Debiut-nowego-Range-Rovera-Sport-w-Sassy-n167429.html